Pradžia > Londonas, Vygaudas Ušackas > “Lithuanian City of London Club“ vienyja perspektyviausius Lietuvių finansininkus

“Lithuanian City of London Club“ vienyja perspektyviausius Lietuvių finansininkus

Tik šiandien išgirdau ir maloniai nustebau sužinojęs apie dar šių metų pradžioje įkurtą “Lithuanian City of London Club“ Didžiojoje Britanijoje. Organizacija vienyja geriausiose Londono finansinėse institucijose dirbančius lietuvius, kviečia juos į formalius bei atsipalaidavimui skirtus renginius. Idėja, kuri gimė Lietuvos Ambasdoriui Jungtinėje Karalystėje Vygaudui Ušackui, be abejonės suvienys bent dalelę emigravusių Lietuvių.

Dar stažuodamasis Londone praėjusių metų vasarą, buvau priblokštas musų tautiečių priešiškumo ir pavydo vienas kitam. Toks elgesys – visiška priešingybė už Atlanto išvykusių emigrantų elgesiui. Manau mūsų ambasadorius, kuris ne vienerius metus pats praleido Jungtinėse Valstijose, o dabar prikaluso Londone esančiam “Keliautojų“ klubui, vadovaudamasis savo patirtimi sėkmingai padės naujai organizacijai tapti vieningumo simboliu ir užkrečiančiu pavyzdžiu ir kituose Britanijos Lietuvių bendruomenės sluoksniuose.

  1. dovydas
    1 rugsėjo, 2007 01:01

    Nežinau su kuo iš londoniečių tu bendravai, gal ne tie žmonės pasitaikė. Aš čia dveji metai, man patinka Londono lietuviai.

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: