Pradžia > Briuselis, ES, Europos Sąjunga, Migracija > Europietiška Svajonė tik su “Mėlyna Korta“

Europietiška Svajonė tik su “Mėlyna Korta“

Jau seniai kalbama, kad pasaulio finansų centras pamažu keliasi iš New York’o į London’ą, vis daugiau JAV besimokančių Europiečių grįžta į gimtąjį kontinentą, neužilgo ir kitus išsilavinusius imigrantus Europos Sąjunga ims vilioti “Mėlynosios Kortos“ paglba. Įdomu ar toks ES išskirtinumo ženklas prislopins Amerikietiškosios “Žaliosios Kortos“ Svajonės patrauklumą? Europos Komisijos skaičiavimais ši naujovė per ateinančius du dešimtmečius pritrauks apie 20 milijonų kvalifikuotų darbuotojų iš Afrikos, Azijos ir Lotynų Amerikos valstybių. Kyla vis mažiau abejonių, kad Europos Sąjunga krypsta federacinės, į JAV panašios valstybės linkme.

  1. 2 gruodžio, 2007 14:28

    Kad Europa stengiasi veltis į savotišką konkurenciją su JAV – manau yra labai sveikintinas dalykas. Valstijos daugeliu dalykų vis dar lenkia Europą, tačiau savo viduje jos pradeda išsigimt..
    Viena vertus Europa, perimusi geriausias amerikonų savybes turėtų tapti išties sėkmingu valstybių bloku, iš kitos pusės – nėra šimtaprocentinės garantijos, kad ir Europos viduje neprasidės išsigimimo procesas.

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: