Pradžia > Baltic Management Institute, BMI, EMBA, Jaunius Pusvaškis, Vytas Gruodis > Baltic Management Institute: Pasaulinio Lygio Verslo Išsilavinimas Lietuvoje

Baltic Management Institute: Pasaulinio Lygio Verslo Išsilavinimas Lietuvoje

Nors Harvard, Stanford ar Wharton verslo mokyklos vis dar karaliauja pasaulio reitinguose, aukščiausio lygio verslo vadybos išsilavinimas jau įmanomas ir rytų Europoje. Džiugu, kad Lietuva pirmauja šioje kategorijoje. Kalbu apie Baltic Management Institute (BMI) Vilniuje, kurio vadovavimą į savo rankas nuo metų pradžios perėmė Jaunius Pusvaškis.

BMI vadovybė, dėstytojai bei jau EMBA ir EXED programas baigusių studentų tinklas labai įspūdingas. Vien Jauniaus Pusvaškio aštrus mąstymas bei aiški vizija – viena svarbiausių šio fenomeno dalių. Buvęs Instituto vadovas bei dabartinis valdybos narys Vytas Gruodis – viena įspūdingiausių Lietuvos asmenybių. BMI alumni gretose puikuojasi Omnitel, SEB, Mažeikių Naftos, SBA bei kitų Lietuvos ir užsienio kompanijų vadovų pavardės.

“Europa“ dangoraižyje įsikūrusio BMI aplinka įkvėpianti, o ateitis – neabejotinai šviesi. Paverskime Lietuvą sėkmingų verslininkų kalve Europos ar net pasaulio mastu!

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: