Pradžia > Algirdas Brazauskas, Antanas Smetona, Prezidentas, Prezidento Rinkimai 2009, Rolandas Paksas, Valdas Adamkus > “Tas pats asmuo Respublikos Prezidentu gali būti renkamas ne daugiau kaip du kartus iš eilės“

“Tas pats asmuo Respublikos Prezidentu gali būti renkamas ne daugiau kaip du kartus iš eilės“

Daugelis vis dažniau užsimina apie Prezidento Adamkaus galimus ketinimus dalyvauti ateinančiuose rikimuose, prabildami apie abejonę, ar tokie siekiai atitinka Lietuvos konstituciją. Perskaičius jos 78-ą straipsni, akivaizdu, kad Rolando Pakso staigus politinis sužibėjimas (ir dar staigesnis kritimas) 2003-aisiais suteikė Valdui Adamkui galimybę vadovauti Lietuvai ir trečią kartą.

Panašu, kad finišo linja jau nubrėžta ir seimūnų patvirtinta (Gegužės 17d.), belieka sulaukti lenktyniausiančiųjų. Valdo Adamkaus, Algrido Brazausko? Kažkam gi derėtų sumušti Antano Smetonos penkiolikos metų valdymo rekordą.

  1. 19 gruodžio, 2008 15:02

    Išties – Adamkus gal ir buvo geras prezidentas, beveik nesidomiu politika. Tačiau manau, jog valstybės valdyme ir santykiuose su užsieniu reikia kažkokių šviežesnių vėjų. Manyčiau, jog ta pati Grybauskaitė ar Ušackas būtų puikūs vadovai. Juk jie abu – liberalūs, novatoriški žmonės.

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: